Стильний, оригінальний та корисний блок-хаус

Блок-хаус – унікальний оздоблювальний матеріал, що імітує бруси та оциліндровані колоди. Цей екологічно чистий матеріал стає дедалі популярнішим, адже ним можна облицювати фасад будинку, котеджу, гаража, альтанки, сараю.

У деяких країнах, зокрема Канаді та Фінляндії, blockhouse – це каркасно-щитові будинки, обшиті спеціальним матеріалом, схожим на оциліндровані колоди. Звідси термін «блок-хаус» поширився на власне матеріал.

Блок-хаус – міцний та надійний. Він виготовляється із деревини як листяних, так і хвойних порід, сприяє підтриманню у приміщенні природного мікроклімату, що дуже важливо для здоров’я людини . Завдяки новітнім технологіям обробки стійкий до деформації, захищений від гниття та грибкових захворювань.

Випускається блок-хаус різної ширини й товщини в залежності від призначення. Для внутрішніх робіт рекомендується блок-хаус меншого діаметру (щоб приміщення візуально не зменшувалося), для зовнішніх – більшого (для максимально реалістичного імітування колоди).

Приміщення, облицьоване блок-хаусом зсередини, наповнюється ароматами деревини та живиці, виглядає оригінально й стильно. Ззовні обшити блок-хаусом можна стіни з будь-якого матеріалу: бетону, цегли, сендвіч-панелей, брусу. У такий спосіб легко приховати огріхи в будівництві. Для кращої тепло- та звукоізоляції під блок-хаус укладається утеплювач. Будинок, облицьований блок-хаусом та ще й утеплений сучасними матеріалами, виглядатиме зрубом з ідеально обробленого дерева, матиме високі експлуатаційні характеристики, стане теплим і сухим. Блок-хаус також годиться для облицювання балконів, виготовлення воріт, парканів тощо.

Найчастіше у виробництві блок-хауса використовуються осика, сосна, модрина, ялина, береза, липа. Останнім часом зростає популярність соснового блок-хауса, адже смола цього дерева забезпечує додаткову природну гідроізоляцію, що значною мірою подовжує термін експлуатації виробу.

Майте на увазі: щоб захистити дерев’яну вагонку, зберегти її зовнішню привабливість і збільшити строк служби, перед початком монтажних робіт слід обробити матеріал лакофарбовими засобами. Для цих цілей застосовуються різноманітні морилки, лаки, фарби, глазурі, оліфи. Для таких робіт можна використовувати валик чи пензель. Робоча поверхня обов’язково має бути сухою, очищеною від пилу, бруду, старої фарби чи лаку. Місця підвищених механічних навантажень рекомендується покрити додатковими 1-2 шарами лакофарбового засобу.

У Торговому центрі «Практика» завжди в наявності широкий асортимент вагонки блок-хаус та супутніх матеріалів.

Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті Інтернет-магазину www.praktika.org.ua ви завжди знайдете актуальну інформацію про новинки асортименту.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Elen
Коментарів немає
Категорії:
Корисне
Всі результати пошуку