Сайдинг – матеріал для презентабельного фасаду

Сайдинг – один із найбільш практичних, привабливих і простих засобів зовнішньої обробки житлових, офісних, виробничих, складських та інших приміщень. Він не тільки прикрашає будівлю, а й захищає її від впливу несприятливих факторів.

Сайдинг виготовляється із дерева, металу, цементу, полівінілхлориду (ПВХ). Кожен вид має свої плюси і мінуси. Якому віддати перевагу – залежить від проекту та умов експлуатації споруди.

Чи не найпопулярніший сьогодні – поліхлорвініловий сайдинг. Це різного розміру панелі з ПВХ, які успішно імітують дерев’яну обшивку, натуральний камінь або цеглу.

Термін служби

Кожен господар прагне придбати для зовнішньої обробки будівлі матеріал, який прослужив би не рік-два, а щонайменше кілька десятиліть. Із цієї точки зору вініловий сайдинг дуже практичний: він не боїться води, грибка та комах, стійкий до несприятливих погодних умов, не лущиться і не тріскається на сонці, не втрачає кольору. Серед недоліків – невелика стійкість до ударів та інших фізичних навантажень. Низькоякісний і дешевий сайдинг може з часом жовкнути або вигоряти.

Безпечність

При виробництві вінілового сайдинга використовуються тільки екологічно безпечні матеріали та барвники. Під впливом вогню сайдинг із ПВХ плавиться, але не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Безпечність сайдинга, котрий пропонує Торговий центр «Практика», підтверджується санітарно-гігієнічними сертифікатами. Крім того, на відміну від металевого, вініловий сайдинг не проводить електричний струм.

Простота догляду

Аби обшита вініловим сайдингом будівля виглядала акуратно та привабливо, достатньо періодично обливати стіни водою із садового шланга. При чищенні можна використовувати звичайний пральний порошок.

Монтаж і ціна

Монтувати ПВХ-сайдинг надзвичайно легко. Установити його за допомогою найпростіших будівельних інструментів зможе навіть людина без спеціальної освіти.

У ТЦ «Практика» представлений широкий асортимент сайдинга від виробників «Альта-Профіль» та «Роял» за ціною від 127 грн./шт. Це класичний сайдинг з ідеальним співвідношенням ціна-якість. Він виготовляється на новітньому обладнанні за особливою рецептурою із високоякісної ПВХ-смоли та кращих імпортних реагентів. Панель поліхлорвінілового сайдинга складається з двох шарів. Поверхневий шар має підвищену стійкість кольору, а основа – високу механічну стійкість і стійкість до перепадів температур.

Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті Інтернет-магазину www.praktika.org.ua ви завжди знайдете актуальну інформацію про новинки асортименту.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Elen
Коментарів немає
Категорії:
Корисне
Всі результати пошуку