Рідкі шпалери

    Рідкі шпалери є різновидом декоративної штукатурки, естетична цінність якої полягає в тому, що вона здатна створити на поверхні безшовне, схоже з тканинним, покриття. При цьому на відміну від традиційного текстилю рідкі шпалери не мають швів, не будуть притягувати пил і вигоряти.

Область застосування. Рідкі шпалери призначені для обробки інтер'єрів як житлових, так і робочих приміщень. Спосіб їх нанесення дає можливість покривати, крім стін і стель, також криволінійні ділянки поверхонь. А еластичність покриття дозволяє застосовувати їх як на поверхнях схильних до утворення мікротріщин, так і в неопалюваних приміщеннях.

Компоненти рідких шпалер безпечні як за критеріями екологічних, так і найвищих стандартів санітарних норм. У виробництві сухої суміші рідких шпалер використовуються наступні складові:

- Текстильні волокна. Є основним компонентом у рідких шпалерах. Текстильні волокна проходять строгий відбір за критеріями екологічної безпеки і високих споживчих властивостей. Найбільш використовувана нами різновид текстильних волокон - це штучний шовк в різному текстурних виконанні.

- Целюлозне волокно. Як відомо, целюлоза, або іншими словами целюлозні волокна, виходить шляхом переробки деревини. На її основі проводиться папір у всіх своїх різноманітних видах, яка, як відомо, має широке застосування в повсякденному житті.

- КМЦ. Виступає в ролі зв'язуючого, або іншими словами, клейового компонента. Дана речовина є також, як і целюлозне волокно, похідним технологічного циклу переробки деревних матеріалів. Має широке застосування при виготовленні косметики, де він також використовується як загусник.

- Декоративні елементи. У якості декоративних складових використовуються: вермикуліт, натуральний мінерал має форму лусочок; блиски в різному своєму вигляді, також використовуються в косметичній промисловості; та елементи флокового декору.