Акції та новини

Знижка On-Line

Умови акції:

При  оплаті товару через касу ТЦ «Практика»:

1. Отримавши консультацію через інтернет-магазин - Ви автоматично стаєте учасником акції «Знижка On-Line». 

2. Знижка діє при купівлі товару на суму від 1500.00 грн. 

* Знижка не розповсюджується на акційний товар, товар з поміткою «спец. пропозиція», «супер ціна», товари з жовтими цінниками, інші товари.

3. Запишіть/запамятайте унікальний код № купону зі знижкою - 7%, що присвоїть Вам менеджер інтернет-магазину.

4. Отримайте купон на знижку - 7%* у адміністратора залу, повідомивши № купону та П.І.Б.

5. Пред’явіть купон на касі перед покупкою та отримайте знижку - 7%*:

· Купон має одноразову дію.

· Діє в день отримання у адміністратора залу. 

20.01.18 отримали купон -20.01.18 здійснили покупку.

20.01.18 отримали купон -21.01.18 купон не діє.

· Купон має бути вилучений на касі після його використання.

· Діє на весь товар, окрім акційного та/або товару з жовтими цінникамиа також товару у відділі побутової техніки

· Знижка з дисконтною програмою не сумується.

· При втраті, купон відновленню не підлягає.

При оплаті товару  безготівковим та іншими видами розрахунків :

1. Отримавши консультацію через інтернет-магазин - Ви автоматично стаєте учасником акції «Знижка On-Line». 

2. Знижка діє при купівлі товару на суму від 1500.00 грн.

* Знижка не розповсюджується на акційний товар, товар з поміткою «спец. пропозиція», «супер ціна», товари з жовтими цінниками, інші товари.

3. Запишіть/запамятайте унікальний код № купону зі знижкою -7%, що присвоїть Вам менеджер інтернет-магазину.

4.  Створюючи замовлення через інтернет-магазин ОБОВЯЗКОВО вкажіть № купону, що надав вам менеджер інтернет-магазину. 

5.  Умови використання купону:

a.  Купон на знижку -7% має одноразову дії.

b.  Діє в день отримання.

c.  Діє на весь товар, окрім товару з позначкою «Акція» та/або «Хіт продажу»а також у відділі побутової техніки

d. Знижка з дисконтною програмою не сумується.


ВАЖЛИВО!  Акція «Знижка On-Line» поширюється виключно на клієнтів інтернет-магазину praktika.org.ua.

 

Grandini – європейська якість за помірною ціною

Після закінчення опалювального сезону настає період, сприятливий для заміни опалювальних батарей. На сьогодні один із найпопулярніших товарів цієї сфери – сталеві радіатори італійської фірми Grandini.

Завдяки використанню досвіду та досягнень італійських фахівців, європейських технологій і сучасних методів контролю якості продукція Grandini є втіленням кращих рішень для систем опалення.

Товари торгової марки Grandini виробляються як в Італії, так і в Австрії та інших країнах Європи, а також у Туреччині й Китаї. Усі підприємства оснащені сучасним обладнанням, працюють із використанням передових технологій, тому справедливо визнані лідерами в галузі виробництва продукції для систем опалення.

Обладнання Grandini ретельно тестується як на етапі виробництва, так і під час відвантаження на склади, що гарантує відповідність продукції високим європейським і українським стандартам.

Функціональні характеристики сталевих батарей опалення Grandini:

- висока тепловіддача;
- економічні витрати теплоносія;
- стійкість кольору протягом тривалого часу;
- відмінне співвідношення ціна/якість;
- високий рівень захисту від корозії;
- стійкість до високого тиску, що досягається завдяки оптимальній осьовій відстані вертикальних штампувальних елементів (каналів) – 33 мм;
- виготовляються з якісної низьковуглецевої сталі холодного прокату;
- гарантія – 120 місяців (за умови дотримання правил експлуатації та виконання гарантійних умов).

Робочий тиск радіатора – 10 атм, максимальна робоча температура – 100 градусів, висота – 300, 500 мм, спосіб кріплення – на підлозі або на стіні.

Крім того, всі радіатори Grandini виконані в основних типорозмірах: 11, 22 де перша цифра означає загальну кількість обігрівальних панелей, друга – конвекторів.

Радіатори Grandini упаковуються в пухирчастий поліетилен. Кути захищені картонними накладками, кріпильні скоби – пластиковими. Від бруду та вологі радіатори уберігає покриття спеціальною усадочною плівкою.

Якісні сталеві радіатори Grandini пропонує Торговий центр «Практика». Наші досвідчені консультанти допоможуть вам у виборі оптимального варіанту опалювальних батарей.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

ЕНЕРГІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ З Райффайзен БАНК АВАЛЬ

За підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку Райффайзен Банк Аваль приєднався до IQ energy - програмою підтримки фінансування заходів з енергоефективності в житловому секторі України.

Програма була розроблена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

УМОВИ ПРОГРАМИ:
     • Оформлення «Кредиту готівкою» або «Кредитної картки» в Райффайзен Банку Аваль

     • Компенсація до 3000 євро, яка зараховується на Ваш поточний рахунок в євро

ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ПРОСТО:

КРОК 1
Оформіть «Кредит готівкою» до 100 000 грн (для Преміум клієнтів - до 300 000 грн) або «Кредитну карту» з лімітом до 50 000 грн (для Преміум клієнтів - до 150 000 грн) в Райффайзен Банку Аваль.

Одночасно відкрийте в банку БЕЗКОШТОВНО поточний рахунок в євро для зарахування компенсації в розмірі до 3000 євро.

ОБОВ'ЯЗКОВО!
Після підписання кредитного договору необхідно безкоштовно відкрити поточний рахунок в євро в Банку для зарахування компенсації.
Якщо на момент виплати компенсації рахунок в євро не відкритий - кошти не будуть зараховані!

Якщо на момент підписання кредитного договору Ви не знаєте, чи будете подавати заявку на отримання компенсації, або вже давно користуєтеся кредитною карткою - будь ласка, зверніться до відділення Банку і відкрийте поточний рахунок в євро, якщо вирішите брати участь в програмі IQ energy, інакше - компенсація НЕ буде зарахована!

КРОК 2
   
Виберіть енергоефективне обладнання і роздрукуйте «Сертифікат відповідності» з сайту www.iqenergy.org.ua/technologies

КРОК 3

Розрахуйтеся засобами в межах продуктів «Кредит Готівкою» або «Кредитна Карта», отриманими в Райффайзен Банку Аваль, за придбання і монтаж енергоефективного обладнання.

Обов'язково зробіть фото до і після установки устаткування.

КРОК 4

Розмір компенсації становить 35% від суми кредиту або суми інвестицій в енергоефективні товари.
Для отримання компенсації зареєструйтеся на сайті www.iqenergy.org.ua і подайте заявку для участі в програмі IQ energy. Заповніть форми і завантажте підтверджує інформацію.

УВАГА!
Заявку на отримання компенсації необхідно подати протягом 4-х місяців з моменту отримання «Кредиту готівкою» / с моменту покупки устаткування з використанням «Кредитної картки»!

КРОК 5

Після затвердження компенсації вона буде виплачена в євро на поточний рахунок в євро, відкритий в Райффайзен Банку Аваль.

Компенсація виплачується щомісяця, тому після затвердження заявки необхідно буде дочекатися наступного циклу виплат для отримання суми компенсації.

* Програма діє по всій території України, за винятком окупованих територій і територій проведення АТО. Детальні умови програми - на сайті www.iqenergy.org.ua

Сайдинг – матеріал для презентабельного фасаду

Сайдинг – один із найбільш практичних, привабливих і простих засобів зовнішньої обробки житлових, офісних, виробничих, складських та інших приміщень. Він не тільки прикрашає будівлю, а й захищає її від впливу несприятливих факторів.

Сайдинг виготовляється із дерева, металу, цементу, полівінілхлориду (ПВХ). Кожен вид має свої плюси і мінуси. Якому віддати перевагу – залежить від проекту та умов експлуатації споруди.

Чи не найпопулярніший сьогодні – поліхлорвініловий сайдинг. Це різного розміру панелі з ПВХ, які успішно імітують дерев’яну обшивку, натуральний камінь або цеглу.

Термін служби

Кожен господар прагне придбати для зовнішньої обробки будівлі матеріал, який прослужив би не рік-два, а щонайменше кілька десятиліть. Із цієї точки зору вініловий сайдинг дуже практичний: він не боїться води, грибка та комах, стійкий до несприятливих погодних умов, не лущиться і не тріскається на сонці, не втрачає кольору. Серед недоліків – невелика стійкість до ударів та інших фізичних навантажень. Низькоякісний і дешевий сайдинг може з часом жовкнути або вигоряти.


Безпечність

При виробництві вінілового сайдинга використовуються тільки екологічно безпечні матеріали та барвники. Під впливом вогню сайдинг із ПВХ плавиться, але не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Безпечність сайдинга, котрий пропонує Торговий центр «Практика», підтверджується санітарно-гігієнічними сертифікатами. Крім того, на відміну від металевого, вініловий сайдинг не проводить електричний струм.

Простота догляду

Аби обшита вініловим сайдингом будівля виглядала акуратно та привабливо, достатньо періодично обливати стіни водою із садового шланга. При чищенні можна використовувати звичайний пральний порошок.


Монтаж і ціна

Монтувати ПВХ-сайдинг надзвичайно легко. Установити його за допомогою найпростіших будівельних інструментів зможе навіть людина без спеціальної освіти.

У ТЦ «Практика» представлений широкий асортимент сайдинга від виробників «Альта-Профіль» та «Роял» за ціною від 127 грн./шт. Це класичний сайдинг з ідеальним співвідношенням ціна-якість. Він виготовляється на новітньому обладнанні за особливою рецептурою із високоякісної ПВХ-смоли та кращих імпортних реагентів. Панель поліхлорвінілового сайдинга складається з двох шарів. Поверхневий шар має підвищену стійкість кольору, а основа – високу механічну стійкість і стійкість до перепадів температур.

Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті Інтернет-магазину www.praktika.org.ua ви завжди знайдете актуальну інформацію про новинки асортименту.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Стильний, оригінальний та корисний блок-хаус

Блок-хаус – унікальний оздоблювальний матеріал, що імітує бруси та оциліндровані колоди. Цей екологічно чистий матеріал стає дедалі популярнішим, адже ним можна облицювати фасад будинку, котеджу, гаража, альтанки, сараю.

У деяких країнах, зокрема Канаді та Фінляндії, blockhouse – це каркасно-щитові будинки, обшиті спеціальним матеріалом, схожим на оциліндровані колоди. Звідси термін «блок-хаус» поширився на власне матеріал.

Блок-хаус – міцний та надійний. Він виготовляється із деревини як листяних, так і хвойних порід, сприяє підтриманню у приміщенні природного мікроклімату, що дуже важливо для здоров’я людини . Завдяки новітнім технологіям обробки стійкий до деформації, захищений від гниття та грибкових захворювань.

Випускається блок-хаус різної ширини й товщини в залежності від призначення. Для внутрішніх робіт рекомендується блок-хаус меншого діаметру (щоб приміщення візуально не зменшувалося), для зовнішніх – більшого (для максимально реалістичного імітування колоди).

Приміщення, облицьоване блок-хаусом зсередини, наповнюється ароматами деревини та живиці, виглядає оригінально й стильно. Ззовні обшити блок-хаусом можна стіни з будь-якого матеріалу: бетону, цегли, сендвіч-панелей, брусу. У такий спосіб легко приховати огріхи в будівництві. Для кращої тепло- та звукоізоляції під блок-хаус укладається утеплювач. Будинок, облицьований блок-хаусом та ще й утеплений сучасними матеріалами, виглядатиме зрубом з ідеально обробленого дерева, матиме високі експлуатаційні характеристики, стане теплим і сухим. Блок-хаус також годиться для облицювання балконів, виготовлення воріт, парканів тощо.

Найчастіше у виробництві блок-хауса використовуються осика, сосна, модрина, ялина, береза, липа. Останнім часом зростає популярність соснового блок-хауса, адже смола цього дерева забезпечує додаткову природну гідроізоляцію, що значною мірою подовжує термін експлуатації виробу.

Майте на увазі: щоб захистити дерев’яну вагонку, зберегти її зовнішню привабливість і збільшити строк служби, перед початком монтажних робіт слід обробити матеріал лакофарбовими засобами. Для цих цілей застосовуються різноманітні морилки, лаки, фарби, глазурі, оліфи. Для таких робіт можна використовувати валик чи пензель. Робоча поверхня обов’язково має бути сухою, очищеною від пилу, бруду, старої фарби чи лаку. Місця підвищених механічних навантажень рекомендується покрити додатковими 1-2 шарами лакофарбового засобу.

У Торговому центрі «Практика» завжди в наявності широкий асортимент вагонки блок-хаус та супутніх матеріалів.

Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті Інтернет-магазину www.praktika.org.ua ви завжди знайдете актуальну інформацію про новинки асортименту.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Дерев’яна вагонка – варто обрати!

Сьогодні, коли навколо все більше штучних матеріалів, дедалі популярнішою стає дерев’яна вагонка. Їй віддають перевагу ті, хто не женеться за модою, а дбає про якість та безпеку. Вагонка – натуральний матеріал, який прикрашає і утеплює. У приміщенні, де застосовано вагонку, створюється природний мікроклімат, а приємний аромат додає йому затишку. Цей екологічно чистий матеріал використовується як для житлових приміщень, так і для офісів, кафе, ресторанів тощо.

Переваги дерев’яної вагонки

▪ Дерево здатне підтримувати у кімнаті рівень вологості, оптимальний для людського організму. При перевищенні цього рівня дерев’яна обшивка активно поглинає надлишкову вологу, при сухому повітрі – виділяє її в атмосферу. У такий спосіб здійснюється своєрідний природний клімат-контроль.

▪ Облицьовані дерев’яною вагонкою стіни швидко прогріваються. Крім того, деревина, накопичуючи тепло, рівномірно розподіляє його по всьому будинку. Завдяки цьому на опалення потребується набагато менше енергії.

▪ Інтер’єр з використанням дерев’яної вагонки справляє позитивний вплив на психоемоційний стан людини. Цьому сприяють приємні тактильні відчуття від дотику до її поверхні, запах дерева, малюнок, що утворюють волокна деревини.

▪ Дерево наповнює оселю живим теплом і природною енергетикою, створює відчуття гармонії.

▪ Обробка дерев’яною вагонкою не потребує попередньої підготовки поверхні стін або їх вирівнювання. Під такою обшивкою можна сховати тріщини та нерівності, прокласти електропроводку.

▪ Дерев’яна вагонка стійка до механічних пошкоджень, вона піддається чищенню та багаторазовому фарбуванню.

Для виготовлення вагонки використовуються найрізноманітніші породи дерев. Із сімейства хвойних найбільшу популярність має сосна. У соснової вагонки красива текстура, цей матеріал довговічний, легко піддається обробці, чудово підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення. Це прекрасний варіант для лазні, але тільки не для парильні. Там найкраще використовувати листяні або фруктові дерева, тому що при високих температурах сосна виділяє смолу з різким запахом. А от для передбанника та кімнати відпочинку це цілком прийнятний варіант.

Вагонка з листяних порід: осики, липи, вільхи – використовується зазвичай для внутрішніх робіт. Вільха, до того ж, широко застосовується в будівництві лазень та саун. Цьому сприяють лікувальні властивості деревини, обумовлені наявністю в ній дубильних речовин, які при нагріванні виділяються в повітря і справляють протизапальну, дезінфікуючу та кровоспинну дію. Корисно відвідувати таку лазню при простудних захворюваннях, суглобовому ревматизмі та подагрі. Із часом колір вільхової обшивки стає навіть більш насиченим і шляхетним. Вільха стійка до деформації, не має сучків, тому практично не потребує шліфовки, її структура гладка та рівномірна.

Торговий центр «Практика» пропонує соснову вагонку за ціною від 49 грн./кв. м, вільхову – від 169 грн./кв. м. Придбати цей оздоблювальний матеріал можна також через Інтернет-магазин www.praktika.org.ua. За бажанням клієнта ми доставимо товар у будь-яке місце у найкоротший термін.

Дерев’яна вагонка – гарантія затишку у вашій оселі та здоров’я ваших рідних.

Чекаємо на вас!